REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 15- 17 marzec 2019

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
15- 17 marzec
2019

Piątek

15 III

Godz. 8.00
Msza Święta dla dzieci kl. I – VI/droga Krzyżowa dla młodzieży
Godz. 10.00 Msza Święta dla młodzieży/ droga Krzyżowa dla dzieci
Godz. 12.00 Msza Święta dla chorych
Godz. 16.30 Droga Krzyżowa i Msza Święta

Sobota

16 III

Godz. 8.00 Msza Święta dla dzieci
Godz. 10.00 Msza Święta dla młodzieży
Godz. 12.00 Msza Święta dla dorosłych
Godz. 16.30 Msza Święta dla dorosłych
Spowiedź 8.30 – 13.00 16.00 – 17.00

Niedziela

17 III

Godz. 8.00 Msza Święta z nauką ogólną
Godz. 10.00 Msza Święta z nauką ogólną
Godz. 12.00 Msza Święta z nauką ogólną
Godz. 15.30 Gorzkie Żale, Msza Święta z nauką ogólną

 

Dowozy w piątek na Mszę Św. o godz. 8:00 i 10:00 (wspólnie)

Autobus 7:15 Klonów Tartak, 7:20 Klonów skrzyż. i po szosie, 7:25 Racławice,
7:30 Dziemięrzyce, 7:36 Marchocice, 7:41 Klonów (sklep), 7:46 Dale, 7:50 Racławice
Gimbus 7:25 Dosłońce, 7:33 Miroszów, 7:40 Kościejów skrzyż. (pod lipą),
7:45 Głupczów, 7:48 Górka Kościej.

Dowozy w piątek na Mszę Św. o godz.12:00

Autobus 11:30 Dziemięrzyce, 11:36 Marchocice, 11:41 Klonów (sklep), 11:46 Dale,
Gimbus 11:25 Dosłońce, 11:33 Miroszów, 11:40 Kościejów skrzyż. (pod lipą),
11:43 Głupczów, 11:47 Górka Kościej.

Dowozy w sobotę na Mszę Św. o godz. 8:00

Gimbus 7:30 Dosłońce, 7:38 Miroszów, 7:45 Kościejów skrzyż. (koło Włoska),
7:48 Głupczów, 7:52 Górka Kościej.
BUS I 7:35 Dziemięrzyce, 7:40 Marchocice, 7:45 Klonów Skrzyż, 7:50 Dale,
BUS II 7:30 Klonów Tartak, 7:35 Klonów skrzyż. i po szosie, 7:40 Marchocice pola,
7:45 Racławice CPN, 7:50 Kościejów Rędziny, 7:53 Kościejów skrzyż. (pod lipą),
7:55 Racławice (koło p. Dobrzańskiego)

Dowozy w sobotę na Mszę Św. o godz. 10:00

Gimbus 9:20 Dosłońce, 9:28 Miroszów, 9:35 Kościejów skrzyż. (koło Włoska),
9:40 Głupczów, 9:43 Górka Kościej.
BUS I 9:20 Dziemięrzyce, 9:25 Marchocice, 9:30 Klonów Skrzyż, 9:35 Dale,
BUS II 9:25 Klonów Tartak, 9:30 Klonów skrzyż. i po szosie, 9:35 Marchocice pola, 9:40 Racławice CPN, 9:45 Kościejów Rędziny, 9:50 Kościejów skrzyż. (pod lipą),
9:53 Racławice (koło p. Dobrzańskiego)

Dowozy w sobotę na Mszę Św. o godz. 12:00

Gimbus 11:20 Dosłońce, 11:28 Miroszów, 11:35 Kościejów skrzyż. (koło Włoska),
11:40 Głupczów, 11:43 Górka Kościej.
BUS I 11:20 Dziemięrzyce, 11:25 Marchocice,11:30 Klonów Skrzyż, 11:35 Dale,
BUS II 11:25 Klonów Tartak, 11:30 Klonów skrzyż. i po szosie, 11:35 Marchocice pola, 11:40 Racławice CPN, 11:45 Kościejów Rędziny, 11:50 Kościejów skrzyż. (pod lipą),
11:53 Racławice (koło p. Dobrzańskiego)

 

Komentowanie jest wyłączone.