Pielgrzymka do Portugalii.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PROPONOWANY PROGRAM PIELGRZYMKI DO PORTUGALII

I dzień

18.00 wyjazd z Racławic, nocny przyjazd do Verony, Włochy

II dzień

11.00 śniadanie po drodze (we własnym zakresie), przyjazd do Verony, zwiedzanie miasta (zamek św Piotra – punkt widokowy, Dom Julii Kapuletti, targ kwiatowy, Colosseum, katedra św Zenona – spacer ok 10 km lub powrót autobusem komunikacji miejskiej

17.00 zameldowanie w hotelu i obiadokolacja, nocleg

III dzień

Śniadanie, wyjazd w kierunku Francji, przystanek w Eze, perfumeria Fragonard – zwiedzanie z polskim przewodnikiem, możliwość zakupów; Ogród egzotyczny na szczycie kamiennego miasteczka Eze, po powrocie lunch na parkingu (we własnym zakresie), przejazd do Cannes, krótki spacer po nabrzeżu, pałac Festiwalu Filmowego (czerwony dywan), przejaxd do Aix an Provence obiadokolacja, nocleg.

IV dzień

Śniadanie. Przyjazd do Montserrat ok 14.00 – zwiedzanie bazyliki Montserrat, spacer

18.00 przyjazd do Barcelony, zakwaterowanie w hostelu, obiadokolacja, odpoczynek;

20.00 spacer dla chętnych

V dzień

Po śniadaniu w hostelu – zwiedzanie Barcelony – architektura Gaudiego – Casa Mila, Casa Battlo (z zewnątrz), Sagrada Familia plac Katalonii, La Ramblas, Bari Ghotic, Katedra św Eulalii, Park Guell z architekturą Gaudiego i najdłuższą ławką świata. Obiadokolacja w hostelu, nocleg.

VI dzień

Śniadanie. Wczesny wyjazd ok. 7.00 – przejazd do Madrytu po drodze lunch (we własnym zakresie), przyjazd ok. 16.00, autobusem podjazd pod zamek królewski – szybkie zwiedzanie kościoła – zdjęcia, przejazd do Muzeum Prado od 18.00 – 20.00 wejście, przejazd do hotelu zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

VII dzień

Po śniadaniu wyjazd do Toledo – zwiedzanie miasteczka i katedry, objazd na zdjęcia, lunch na parkingu, nocny przejazd do Lisbony, obiadokolacja po drodze (we własnym zakresie).

VIII dzień

Rano przyjazd do Lisbony, śniadanie przy wieży Belem (we własnym zakresie), zwiedzanie, klasztor Hieronimitów, hostel. Zakwaterowanie, odpoczynek, spacer – tramwaj lizboński – przejazd, katerdra Se, zamek św Jerzego, obiadokolacja, nocleg

IX dzień

Po śniadaniu Przejazd do Fatimy, zwiedzanie (9 h) sanktuarium, trasa pontników (na kolanach), msza św, czas wolny, spacer do domu Jacynty i Franciszka, obiad (we własnym zakresie), nocny przejazd do Lourdes, kolacja po drodze (we własnym zakresie)

X dzień

Śniadanie w drodze (we własnym zakresie), przyjazd do Lourdes, zwiedzanie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

XI dzień

Śniadanie. Wczesny wyjazd do Lyonu, zwiedzanie Notre Dame w Lyonie – wyjazd kolejką na górę, zakwaterowanie spacer po mieście, obiadokolacja, nocleg.

XII dzień

Śniadanie. Wcześnie rano – wyjazd w kierunku Polski (1640km) przyjazd w nocy/nad ranem 14XI

 

UWAGA!!! – dla chętnych możliwość skrócenia pielgrzymki i jej rozpoczęcia od Barcelony, po przylocie samolotem.

Cena: 3950 + 80 Euro na osobę. Cena liczona dla 42 osób + 2 gratis.

W cenie: transport autokarem klasy LUX, opłaty drogowe i parkingowe, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, opieka pilota, 8 x nocleg, 8 x śniadanie, 8 x obiadokolacja, bilety wstępu: Ogród Egzotyczny w Eze, metro, Sagrada Familia, Klasztor Hieronimitów, tramwaj w Lizbonie, Katedra Se, Zamek Św. Jerzego, kolejka na Notre Dame.

Cena nie zawiera: posiłków zaznaczonych w programie jako: (we własnym zakresie), biletów wstępu niezawartych w programie, wydatków własnych.

 

 

Komentowanie jest wyłączone.