USŁUGI POZADUSZPASTERSKIE

Noclegi

 

Oferujemy tanie noclegi na plebani i w domu parafialnym. Wszystkich zainteresowanych – w celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z ks. proboszczem – tel: 041-384-40-04

Korzystanie z domu parafialnego

Parafianie i goście mogą korzystać z domu parafialnego pod warunkiem przestrzegania regulaminu. Można skorzystać z boiska do koszykówki / siatkówki oraz stołu do tenisa. Można również zorganizować imprezę o charakterze kulturalnym lub rozrywkowym po uprzednim powiadomieniu i zgodzie ks. proboszcza. Korzystający są proszeni o niewielki datek przeznaczony na utrzymanie czystości. Dom parafialny to wspólne dobro mające służyć społeczności dla jej dobra.

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z DOMU PARAFIALNEGO

Drogi Bracie i Siostro!

  1. Dom, w którym się znajdujesz jest własnością całej parafii, ale jego gospodarzem jest Ks. Proboszcz, dlatego korzystaj zniego po uprzednim powiadomieniu osobistym lub telefonicznym Ks. Proboszcza / tel. 41 384 40 04  kom. 509 357 813/ lub Ks. Wikariusza /41 384 41 52/, a w razie ich nieobecności Pani gospodyni /41 384 40 04/ lub Pana kościelnego /41 384 41 49/.
  2. Przychodząc grupowo obecność zgłaszaj przez przedstawiciela grupy, który odpowiada za przebywających w obiekcie.
  3. Pamiętaj, aby pomieszczenia pozostawić w takim stanie w jakim je zastałeś /uprzątnij po sobie śmieci i błoto, zamknij drzwi i okna, zgaś światła/.
  4. Pamiętaj, że bieżące utrzymanie /energia, ogrzewanie i sprzątanie/ kosztuje. dlatego ofiaruj symboliczną złotówkę, ile razy staniesz się użytkownikiem tego Domu.
  5. Na dużą salę wchodź w zmiennym obuwiu.
  6. Nie pij alkoholu, nie pal papierosów, unikaj wszystkiego czego mógłbyś się wstydzić.
  7. Każdorazowo wpisz się do księgi użytkowników Domu Parafialnego

Komentowanie jest wyłączone.