Nagrody za wzorową służbę

Podsumowanie minionego roku nie byłoby kompletne, gdybyśmy nie docenili wysiłków naszej parafialnej Liturgicznej Służby Ołtarza. Suma rocznych punktów za służbę przy ołtarzu wynosi u nas średnio 120. Ale od tej normy mamy kilka chlubnych wyjątków – są nimi Ci ministranci, którzy uzyskali 150 i więcej punktów za rok 2014. I tak w ścisłej czołówce znaleźli się:

1) Łukasz Gądek (177 pkt)
2) Adam Szumera (167 pkt)
3) Tomasz Tondos (158 pkt)

Tej wyróżniającej się grupie ministrantów w dniu 15 lutego zostały wręczone upominki – nagrody rzeczowe. Są one skromną formą podziękowania za pełnioną służbę oraz zachętą dla pozostałych ministrantów do zdwojenia wysiłków. Nagrody ufundował ks. Rafał, opiekun parafialnej LSO. Wyróżnionym raz jeszcze gratulujemy a wszystkim ministrantom życzymy jeszcze większej gorliwości i … udanych ferii zimowych, które właśnie się rozpoczynają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *