Bierzmowanie i wizytacja parafii

29 czerwca – w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – naszą parafię odwiedził Ks. Bp Kazimierz Gurda, biskup pomocniczy diecezji kieleckiej. O godz. 9.30 odwiedził nasz cmentarz parafialny. Na Mszy św. o godz. 10.00 spotkał się z dziećmi i udzielił im swojego błogosławieństwa. Natomiast na mszy św. o godz. 12.00 miało miejsce bierzmowanie absolwentów naszego racławickiego gimnazjum. Łącznie Ksiądz Biskup udzielił sakramentu bierzmowania 33 osobom. Ks. Bp zapoznał się również ze zniszczeniami, jakie wyrządziła ostatnia powódź oraz z różnymi grupami i inicjatywami, jakie mają miejsce w naszej parafii. Oprawę liturgiczną mszy świętych przygotowali: ks. Rafał Zyman oraz pani Alicja Flakiewicz. Oprawę muzyczną zapewnił pan Wojciech Szczepanik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *