Jasełka 2013

Uczniowie naszego gimnazjum posiadają wiele ukrytych talentów – pośród nich talent aktorski. Ostatnio drugoklasiści – pod kierunkiem pani Mirosławy Budziosz – przygotowali przedstawienie jasełkowe, które zostało w przedświątecznym czasie wystawione dwukrotnie: 18 grudnia dla pensjonariuszy Domu Seniora w Kościejowie i 20 grudnia dla uczniów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości w budynku naszej szkoły. Przedstawienie konfrontowało fakt narodzin Chrystusa z kompleksami, rozterkami i bolączkami współczesnego człowieka i świata. Autorem scenariusza był ks. Rafał Zyman a reżyserem i głównym scenografem przedstawienia wspomniana pani Mirosława Budziosz. Możliwe, że jasełka w wykonaniu naszych uczniów będzie jeszcze można obejrzeć w nowym roku na deskach sali parafialnej.