Odpust parafialny i pożegnanie Księdza Krzysztofa Gibasa

W dniu dzisiejszym obchodzimy radosne święto naszej parafi – dzień Świętych Piotra i Pawła – patronów naszej kościelnej wspólnoty.

ksgibas-200x243Zapoznaj się z życiorysem świętych

Ze smutkiem przyjeliśmy wiadomość, ogłoszoną przez ks. proboszcza, że następnego dnia w sobotę ks. Krzysztof Gibas opuszcza naszą parafię i udaje się do Kielc do dyspozycji ks. biskupa. Nie wiemy jeszcze jakie miejsce pobytu i jakie zadanie zostanie Mu przeznaczone.*

Do obowiązków ks. Krzysztofa należała również opieka nad naszą internetową stroną parafialną, jako administrator składam gorące podziękowania za dotychczasową współpracę i cierpliwość do mojego “zapominalstwa”.

Szczerze życzę, aby w  codziennym niesieniu krzyża ksiądz znalazł wielu pomocników, życzę pokoju jako synonimu wszelkiego dobra.

Niech Ci Bóg Księże Krzysztofie błogosławi!

*Z ostanich doniesień wynika, że ks. Krzysztof Gibas jest wikariuszem w Bukowej w dekanacie małogoskim (koło Jędrzejowa – http://www.krasocin.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=494&Itemid=129).

Komentowanie jest wyłączone.